Visi autoriaus straipsniai:

Šv. Dorotėjas (g. apie 500 m. – m. apie 560/80 m.) buvo įstojęs į vienuolyną Seridone (Palestinoje netoli Gazos). Jo dvasiniai mokytojai – Barsanufijus ir Jonas Pranašas. Po jų mirties Dorotėjas įsteigė vienuolyną ir tapo jo vadovu (abatu). 540-560 m. parašė pamokymų („Didaskalia“) ir 8 asketinius laiškus. Iš šių veikalų tobulesnio gyvenimo mokėsi ypač Rytų senųjų vienuolijų nariai. Nemažą įtaką jie darė ir tebedaro senesniajai ir šiandienei dvasiniu gyvenimu besirūpinančiai rusų inteligentijai. Jo raštai su prancūzišku vertimu išleisti svarioje serijoje „Sources Chrétiennes“.

Hilaire Beloc autHilaire Belloc (Hileris Belokas,1870–1953) – anglų rašytojas.

Studijavo Oksfordo universitete. 1906-1910 m. buvo Parlamento narys. Draugavo su G. K. Chestertonu. Galėjo padaryti puikią karjerą politikoje, nes buvo patyręs debatų meistras, bet pasirinko rašymą. Paliko daugiau kaip šimtą knygų, daugybę esė, straipsnių, recenzijų. Tai buvo viena labiausiai gerbiamų už savo erudiciją, įžvalgą, sąmojį ir ryškų literatūrinį stilių figūrų. Jis parašė nemažai istorinių veikalų, tarp jų keturių tomų Anglijos istoriją (History of England, 1925-1931), satyrinių romanų (Misteris Berdenas / Mr. Barden, 1904), kūrinių vaikams (Blogo vaikučio žvėrelių knyga / The Bad Childs Book of Beats, 1896), taip pat eilėraščių, kelionių įspūdžių. Išleido biografinių knygų apie G. J. Dantoną (1899), M. de Robespierre’ą (1901), O. Cromvvelį (1931) ir kt.

Visi autoriaus straipsniai:
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.
Daugiau informacijos Sutinku Nesutinku