Kad šis tinklapis tinkamai veiktų Jūsų įrenginyje, mes jame kartais išsaugome nedidelius duomenų failus, vadinamus slapukais. Dauguma tinklapių tai daro norėdami sužinoti, kas labiausiai domina tinklapio lankytojus bei norėdami padaryti naudojimąsi tinklapiu patogesniu patiems į jį užsukantiems žmonėms.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris Jums lankantis tinklapyje yra išsaugomas Jūsų įrenginyje. Jis leidžia tinklapiui įsiminti kai kuriuos Jūsų veiksmus ir pasirinkimus (pvz. prisijungimo duomenis, pasirinkitą kalbą, šrifto dydį ir kitus vaizdavimo parametrus) tam tikram nustatytam laiko tarpui, kad grįžus į tinklapį Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti kas kartą iš naujo.

Kokius slapukus mes naudojame?

Google Analytics

Google Analytics slapukas leidžia mums žinoti, kuriuose tinklapio puslapiuose Jūs lankotės, kur praleidžiate daugiausiai laiko - trumpai tariant, taip mes sužinome, kas Jus labiausiai domina ir tai leidžia mums atitinkamai formuoti tinklapio turinį.

Prisijungimas prie komentarų sistemos

Mūsų tinklapyje įdiegta komentarų sistema naudoja slapukus leisdama Jums prisijungti naudojant socialinių tinklų paskyras ir pan. Tačiau mes neturime įtakos šiems trečiųjų šalių įskiepiams ir negalime kontroliuoti jų kuriamų slapukų. Jūs galite tik nesutikti naudoti slapukų visame tinklapyje arba pats juos rankiniu būdu pašalinti iš savo įrenginio, kaip bus aprašyta žemiau.

Įdėtieji Youtube video

Mūsų tinklapyje yra įkeltų video iš Youtube sistemos. Juos peržiūrint gali būti išsaugomi slapukai apie Jūsų pasirinkimus Youtube sistemoje.

Cloudflare apsauga

Mūsų tinklapis gali naudoti Cloudflare apsaugą nuo tinklapio nulaužimo. Ši sistema taip pat gali išsaugoti slapukus Jūsų įrenginyje jo identifikacijos tikslais.

Slapukų naudojimas

Slapukų naudojimas tinklapyje nėra būtinas, tačiau jų naudojimas leis Jums naršyti tinklapyje patogiau. Jūs galite ištrinti slapukus arba neleisti jų naudojimo, tačiau tuo atveju kai kurios tinklapio funkcijos gali veikti ne visai taip, kaip norėtumėte. Slapukų informacija nėra skirta Jūsų asmens identifikavimui ir jų naudojimas yra visiška Jūsų pasirinkimo laisvė. Mes nenaudojame slapukų rinkti jokiai informacijai, kuri neaprašyta aukščiau.

Slapukų valdymas

Jūs galite valdyti slapukus savo įrenginyje - daugiau apie tai skaitykite aboutcookies.org. Galite ištrinti slapukus jau esančius Jūsų įrenginyje arba savo naršyklę suderinti taip, kad slapukai nebūtų saugomi iš viso. Tačiau nepamirškite, kad tuo atveju lankydamiesi įvairiuose tinklapiuose turėsite pakartotinai atlikti kai kuriuos veiksmus, o kai kurių tinklapių funkcijos gali iš viso neveikti.

Komentarų sistema

Komentuodami straipsnius galite prisijungti naudodami socialinių tinklų paskyras – Google, Facebook ir Twitter. Bandant prisijungti su socialinės paskyros mygtuku bus paprašyta prieigos prie Jūsų el. pašto ir vardo tam, kad komentuojant šių duomenų Jums nereikėtų suvedinėti rankiniu būdu. Jei nenorite suteikti prieigos prie socialinės paskyros duomenų, visada galite komentuoti kaip svečias, taip pat ir gauti pranešimus apie atsakymus į komentarus savo nurodytu el. pašto adresu.

Naujienlaiškiai

Jei užsiprenumeravote naujienlaiškius mūsų tinklapyje, mes saugome Jūsų el. pašto, kurį nurodėte prenumeratos užsakymo metu, adresą ir daugiau jokios asmeninės informacijos.

Jei Jūs atsisakote mūsų naujienlaiškių prenumeratos, mes iš karto iš sistemos ištriname ir Jūsų el. pašto adresą, nes bet kuriuo metu galite iš naujo užsiprenumeruoti naujienlaiškius.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.