Publikuota iš: laikmetis.lt   Versta iš: catholicnewsagency.com

Ispanijos Orihuelos-Alikantės vyskupas José Ignacio Munilla (Chosė Inacijus Munija) įsitikinęs, kad LGBT ideologija žlugs, nes ji yra priešinga prigimčiai. Jo nuomone, ateis laikas, kai ši ideologija tikrai žlugs, nes ji „nieko nedaro, tik skaudina žmones“.

Per radijo laidą pavadinimu „Šeštasis žemynas“, kuri pirmadieniais ir penktadieniais transliuojama per Ispanijos radiją „Radio Maria“, vyskupas Munilla kritiškai apmąstė LGBT vėliavos naudojimą valstybinėse institucijose.

Savo komentare jis pasitelkė atsakymą, kurį Tylerio (Teksaso valstija) vyskupas Josephas Stricklandas (Džozefas Striklandas) tviteryje parašė Joe Bidenui, sekmadienį socialiniuose tinkluose šiam pasigyrus, kad prie Baltųjų rūmų plevėsuoja LGBT vėliava.

„Bijau, kad esate teisus, pone Prezidente, bet nepamirškite, kad puikybė būna prieš žlugimą“, – rašė J. Stricklandas.

Ispanijos prelatas papildė J. Stricklando komentarą, sakydamas, kad „didžiuotis yra labai neišmintinga, nes puikybė būna prieš nuopuolį“, kaip „būta istorijoje“.

Vyskupas Munilla apgailestavo, kad vaivorykštės simbolis „naudojamas taip, kad iš sandoros su Dievu ženklo tampa puikybės ženklu, kuriuo žmogus atsiskiria nuo Dievo, nuo prigimtinio įstatymo, nuo tikrovės“.

Taigi vaivorykštė tampa „savotišku Babelio bokštu, kuris iššaukiančiai kyla ir sako: aš didžiuojuosi ir turiu savo planų“, – pažymėjo vyskupas.

Pažymėjęs, kad vaivorykštė, pasak daugelio Bažnyčios Tėvų, „yra Jėzaus Kristaus žmogiškumo atvaizdas“, jis priminė, kad Babelio bokštas „griuvo su garsiu trenksmu“, nes visa, kas „pastatyta ant molio“, negali išlikti.

Ispanijos vyskupas atkreipė dėmesį, kad „lyčių ideologija, LGBT ideologija“ neturi tvirto pagrindo – „ji pastatyta priešingai pačiai prigimčiai, priešingai paties žmogaus būčiai, prieš tą lytinio dvilypumo skirtingumą, kuriuo Dievas mus sukūrė“.

Orihuelos-Alikantės vyskupas padarė išvadą, kad dėl to yra akivaizdu, kad ši ideologija žlugs.

„Maža to, kad ir kaip politiškai būtų primetamas jos įvedimas jėga, vis dėlto ji nieko nedaro, tik sužeidžia dar daugiau žmonių“.

Prelatas pabrėžė, kad „matome, kiek daug palūžusių ir sužeistų žmonių beldžiasi į Bažnyčios duris, jie pamatė, kad tikrovės primetimas per prievartą veda tik į nelaimę“.

Galiausiai Ispanijos vyskupas Munilla pasidžiaugė, kad JAV katalikų tikinčiųjų grupės pradėjo reklamines kampanijas, primindamos, jog „birželis yra skirtas Švenčiausiajai Jėzaus Širdžiai. Kristus yra Karalius“.

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.