Laikmetis.lt   Publikuota iš: Laikmetis.lt
Kunigai G. Satkauskas, A. Valkauskas ir A. Toliatas
Kunigai G. Satkauskas, A. Valkauskas ir A. Toliatas

Šiomis dienomis Lietuvoje siekiama įteisinti homoseksualiais santykiais paremtas civilines sąjungas ar partnerystes. Dėl šių iniciatyvų susirūpinę kunigai Arnoldas Valkauskas, Algirdas Toliatas ir Gabrielius Satkauskas kviečia tikinčiuosius dalyvauti maldos devyndienyje nuo gegužės 20 d.

Kviečiama kartu melstis už tai, kad įstatymų leidėjai įstatymuose išsaugotų tiesą apie šeimą. Kunigai kviečia Švč. Mergelei Marijai ir šv. Kazimierui užtariant prašyti Viešpatį, kad valstybė neišsižadėtų tiesos, jog šeima kyla tik iš vyro ir moters prigimtinio lyčių papildomumo; kad Lietuvos žmonės nebūtų klaidinami dėl tiesos apie žmogaus prigimtį ir šeimą; kad politikai suprastų, kad tik iš vyro ir moters prigimtinio lyčių papildomumo kylanti šeima yra tikrasis Lietuvos valstybės ir visuomenės pagrindas, kurio nevalia sulyginti su tuo, kas nėra šeima.

„Tokia iniciatyva pakeistų šeimos sampratą: būtų atsisakoma prigimtinio vyro ir moters lyčių papildomumo, kaip esminio šeimos kūrimo pagrindo“, – rašoma pranešime apie idėjos atsiradimo priežastį.

Be kita ko, pranešime pabrėžiama, kad Katalikų Bažnyčios mokymas, teisingo proto bei bendrojo gėrio reikalavimai ragina tikinčiuosius nelikti abejingus iniciatyvoms, kurios siekia iškreipti tiesą apie žmogaus prigimtį ir prigimtinę šeimą, kėsinasi į asmens sąžinės ir religijos laisvę bei siekia priversti ateities kartas ugdyti vadovaujantis ne kiekvieno žmogaus protui prieinama tiesa, bet įstatymo leidėjo primesta ideologija.

Kunigai ragina tikinčiuosius devynias dienas, pradedant gegužės 20 d., penktadienio, kasdien melstis šiomis intencijomis bent vieną Rožančiaus paslaptį „Jėzaus gimimas“ ir pagal galimybes kasdien atlikti bent nedidelę pasninkišką auką. Po Rožančiaus paslapties kviečiama sukalbėti asmeninę maldą Viešpačiui šia intencija.

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.