Politika

 • „Mokslinis liberalizmas“ arba Lietuva, kurioje 2050 metais nesinorėtų gyventi

  2022.12.14Darius Alekna

  Siaubingoji „tradicinė šeima“, kaip sakyta, būtų remiama tik baisiausio scenarijaus atveju, Lietuvą valdant Kinijos statytiniams.

 • Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

  2022.09.21Marius Parčiauskas

  Dabar įdiegtas požiūris yra toks: karjera – visiems, o vaikų auginimas – tik kai kuriems. O juk normalu yra atvirkščiai: visoms šeimoms auginti vaikus, nes toks yra pirminis šeimos tikslas, o darbui skirti tiek laiko, kiek yra būtina išlaikyti šeimai ir kiek nekenkia jos gerovei.

 • Kun. James Altman: „Jūs negalite būti katalikas ir balsuoti už demokratus.“

  2020.09.16Kun. James Altman

  Kaip ir Lietuvoje, JAV artėja rinkimai. Ateina laikas, kai katalikų kunigai nebegali taikstytis su tuo, ką mato ir atvirai skelbia, kad JAV Demokratų partija, kurioje pasisakoma už abortą net iki paties gimdymo momento, yra bedieviška. Daugelis kunigo ugningai išsakytų minčių tinka ir Lietuvai.

 • Metafizikos atgaivinimas ir krikščioniškos visuomenės atgimimas

  2022.04.29Elliot Milco

  Šiandien mes išgyvename tai, ką galima pavadinti visišku krikščionybės dalyvavimo politiniame gyvenime žlugimu. Šį žlugimą liudija daugybė ženklų, taip pat ir vis didėjantis „beveidžių“ skaičius, vis labiau antireliginė sekuliari populiarioji pramogų industrija ir didžiuliai pralaimėjimai teisinėje sferoje.

 • Miklos Lukacs: didysis XXI a. karas yra antropologinė kova

  2023.04.04Miklos Lukacs

  Didžiausias pavojus kyla, kad visas žmonių dauginimasis bus atiduotas į technologijų rankas, o tai būtų žmogaus pabaiga. Tai būtų homo deus sukūrimas, bet ne visos populiacijos, o mažumos, kuri kontroliuoja, parduoda šias technologijas.

 • Pakaitinė migracija ir civilizacijos išnykimas

  2022.12.06Giulio Meotti

  Vakarų elitas imigraciją atvirai traktuoja kaip paprastą ekonominį išteklių, skirtą palaikyti gerovės sistemoms, kurios priešingu atveju bankrutuotų. Jie taip pat draudžia bet kokias diskusijas apie tai, kokį poveikį šie imigracijos skaičiai daro visuomenės kultūrai, papročiams ir identitetui.

 • Politinio korektiškumo ištakos

  2023.02.24William S. Lind

  Iš kur visi šie dalykai, kuriuos šį rytą girdėjote – feminizmas, gėjų teisių judėjimas, išgalvota statistika, perrašyta istorija, melai, reikalavimai ir visa kita – atėjo.

 • Seimas atėmė galimybę skirti 1,2 proc. paramą Bažnyčiai

  2022.06.09Ramūnas Aušrotas

  Seimas priėmė įstatymo pataisas, kuriomis atėmė galimybę religinėms bendruomenėms ir bendrijoms gauti 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio.

 • Vilniaus universitete – konferencija apie šv. Tomo Akviniečio politinę filosofiją

  2021.11.03Katalikų Tradicija

  Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyks sambūrio „Pro Patria“ rengiama konferencija „Akvinietis ir politika“, skirta šv. Tomo Akviniečio politinės ir socialinės filosofijos pristatymui ir aptarimui. 

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.