Vaikų auklėjimas

 • Auklėjimas ir pasaulėžiūra

  2023.06.02Kun. Pranas Kuraitis

  Tenka ir auklėjime svarbiausiu daiktu laikyti ne auklėjimo techniką, ne išviršinį mandagume poliravimą, nors visa tai labai reikalinga, bet centrinius dvasios kultūros dalykus, kilnių pažiūrų į gyvenimą kaskart didesnį sieloje įsigalėjimą, joms ištikimume kaskart uolesnį pažangos darymą.

 • Dvylika patarimų katalikiškoms šeimoms

  2023.01.19Vysk. Athanasius Schneider

  Vyskupas Athanasius Schneideris išdėstė dvylika žingsnių, kuriuos katalikai tėvai privalo žengti, jei nori apsaugoti savo šeimas ir vaikus.

 • Ekrano paauglys

  2022.12.22Kun. Jean-Pierre Boubée

  Kiekviena nauja technologija suteikia žmonėms naujų ir nuostabių galimybių. Tačiau blaivus šių technologijų įvertinimas padės mums atskirti jų teikiamą naudą nuo jų daromos žalos.

 • Geriausia ugdymo įstaiga visada buvo ir pasiliks šeima

  2023.02.17Pal. Jurgis Matulaitis

  Blaiviai žvelgiantys į ateitį, šios dienos nesiryžta vadinti vaiko amžiumi, bet jau greičiau vaiko valdymo ir išlepimo amžiumi, tuo pačiu tvirtindami jaunimo moralės lygio smukimo faktą.

 • Kaip apsaugoti vaikus nuo gimties (lyties) disforijos?

  2023.01.31Gintautas Vaitoška

  Gimties „keitimas“ pamažu tampa legalus, pedagogai ir tėvai mato šį „trendą“ greitai plintant jaunimo tarpe. Tad ar galima savo vaikus apsaugoti?

 • Kaip mokyti vaikus melstis?

  2023.06.21Vysk. Kazimieras Paltarokas

  Motinos turi mokyti vaikučius melstis, kad jie pamėgtų maldą ir paskiau tinkamai melstųsi.

 • Krikščioniška moters būtis

  2021.10.04Katalikų Tradicija

  Šiuolaikinėje visuomenėje moteris prarado savo pašaukimo prasmę. Viso to vaisius – šeimos suirimas. Tiktai vėl sugražinę šią prasmę išgelbėsime pasaulį.

 • Mažojo imperatoriaus sindromas smogia Vakarams

  2022.01.04Shannona Roberts

  Šiais laikais labai daug vaikų yra pernelyg lepinami tėvų, todėl atėję į mokyklą krečia išdaigas norėdami pelnyti dėmesio, demonstruodami mažojo imperatoriaus sindromą.

 • Šeimos malda: kaip melstis kartu su vaikais, kai tai sunku

  2021.10.22Christine Ponsard

  Mažylių šurmulys, prasta vyresnėlių nuotaika, tėvų nuovargis... Šeimos malda kartais panaši į kliūčių ruožą. Kaip galėtumėte ramiai ir tvarkingai melstis su savo vaikais?

 • Šv. Jono Bosko širdis auklėjime

  2022.01.31Kun. Michael McMahon

  Šioje paskaitoje pažvelgsime į šv. Jono Bosko vaikų auklėjimo metodą.

 • Tėvų klaidos auklėjant vaikus

  2022.08.18Kun. Charles Hugo Doyle

  Visa tai patvirtina, ką kartą yra parašęs Jamesas Douglas: „Jei kada būtų parašyta žiaurumo istorija, ji pripildytų tūkstančius tomų, o didžiausią dalį sudarytų žiaurumo vaikų atžvilgiu aprašymas“.

Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.