Disnėjus

Nauji paviešinti vaizdo įrašai iš Disnėjaus kompanijos vadovų privačios konferencijos atskleidžia šios kompanijos ir jos kuriamų animacinių filmų vaikams socialinius tikslus – agresyvų „LGTBTQ+“ propagavimą.

Konferencijos tema buvo susijusi su Floridoje neseniai priimtu Tėvų teisių švietime įstatymu, kuriuo uždraudžiama vaikus darželyje ir mokykloje iki trečios klasės mokyti apie transgenderizmą ir kitas su lytiškumu susijusias temas, o vyresnius vaikus leidžiama mokyti tik „amžių atitinkančio“ turinio ir įpareigojama vaikų tėvus informuoti apie bet kokius pokyčius mokymosi programoje, kurie gali paveikti vaikų fizinę, emocinę ir psichologinę būklę.

Disnėjaus vadovų konferencijos vaizdo įrašais pasidalino smegenų centro Manhattan Institute bendradarbis Christopheris Rufo.

Viename iš vaizdo įrašų Disnėjaus vykdančioji prodiuserė Latoya Raveneau giriasi apie „visai ne slaptus gėjiškus tikslus“, kuriuos stengiamasi pasiekti į vaikams skirtą turinį „pridedant queer elementų“. Kitame nutekintame įraše gamybos koordinatorius Allenas Marchas aiškina, kad jo komandoje yra sekimo mechanizmas, skirtas užtikrinti, kad sukuriamas pakankamas „lyties normų neatitinkančių“ (angl. gender-nonconforming), „kanoninių transseksualių personažų“ ir „kanoninių biseksualių personažų“ skaičius.

Tuo tarpu „įvairovės ir įtraukties“ vadybininkė Viviana Ware pasakoja, jog kompanija Disnėjaus teminiuose pramogų parkuose jau pašalino tokius terminus kaip „ponios ir ponai“, „berniukai“, „mergaitės“, siekdami sukurti geresnę aplinką „lyties normų neatitinkantiems“ vaikams. Viename iš vaizdo įrašų Disnėjaus korporacijos prezidentė Karey Burke pareiškia, kad „kaip vieno transseksualaus ir vieno panseksualaus vaiko motina“ ji remia pastangas „įtraukti daug, daug, daug LGBTQIA personažų į [filmų] scenarijus“.

Nutekinta vaizdo medžiaga atskleidžia, kaip aktyviai paskutiniu metu Disnėjus įsitraukia į seksualinių iškrypimų propagavimą ir kairuolišką politiką, ypač priešinantis Floridoje priimtam įstatymui. Prieš rodant vaikams Disnėjaus sukurtą animacinį filmą tėvai turėtų pagalvoti du kartus.

Nuorodos į nutekintus Disnėjaus vadovų konferencijos vaizdo įrašus (anglų k.):

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.

Būkite pirmas pakomentavęs.

Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.