Lietuva meldžiasi

Visame pasaulyje plintant viešoms Rožančiaus kalbėjimo už savo valstybes ir katalikų tikėjimo išsaugojimą akcijoms, tokios iniciatyvos nuspręsta imtis ir Lietuvoje. Akcijos „Lietuva meldžiasi“ iniciatoriai kviečia kiekvieną trečiadienį rinktis prie Lietuvos miestų ir miestelių bažnyčių ar kryžių ir pavesti mūsų šalį, išgyvenančią dvasinę ir moralinę krizę, Dievo Motinai.

„Daugybė įvairių Europos ir pasaulio tikinčiųjų jungiasi į maldos grupes ir renkasi prie bažnyčių ar kryžių viešai melstis Rožančių už savo valstybes ir katalikų tikėjimo išsaugojimą. Tokios akcijos pavadinamos, pavyzdžiui, „Prancūzija meldžiasi“, „Austrija meldžiasi“ ir yra įgavusios didelį mastą. Mes taip pat kiekvieną trečiadienio vakarą įvairiose Lietuvos vietose melsimės Rožančių, raginame prisijungti visus norinčius ir net imtis organizuoti savo maldos grupes tose vietose, kur jų dar nėra. Norime melstis ne tik namie ar bažnyčioje, bet ypatingai viešose vietose visuose miestuose ir kaimuose“, - rašoma organizatorių pranešime.

Šiuo metu maldos grupės jau susiformavusios Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klepočiuose. Vilniuje maldai 18.00 val. trečiadieniais renkamasi prie Vilniaus arkikatedros, Kaune 19.45 val. renkamasi prie šv. Jurgio bažnyčios (prie Kauno pilies), o Šiauliuose – prie Šiaulių katedros. Meldžiamės Rožančių ir giedame giesmes, bendra maldos trukmė – 30 min. Daugiau informacijos apie vietas ir laikus, taip pat organizatorių kontaktai pateikiami svetainėje rozancius.lt.

Pasak organizatorių, „Dievas yra virš viso mūsų gyvenimo, iš Jo kyla tiesa ir išmintis. Smūgiai, kuriuos patiria valstybė bei piliečiai, yra mūsų nusižengimo tiesai ir nuodėmių rezultatas. Todėl prašysime Švenčiausiosios Mergelės Marijos užtarimo ir Dievo atleidimo už klystančius brolius, pavesime Lietuvos likimą Jo valiai.“

Norint formuoti savo maldos grupę kitose Lietuvos vietose tereikia parašyti organizatoriams el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir įsipareigoti kiekvieną trečiadienį rinktis Rožančiaus maldai viešoje vietoje (geriausia prie bažnyčios, kryžiaus ar kito religinio objekto).

Paremkite musu veikla

Prenumeruokite mūsų straipsnių savaitinį naujienlaiškį.

Kiti straipsniai, pažymėti

Susiję straipsniai

Įkeliamas komentaras Komentaras bus atnaujintas po 00:00.
Rašyti komentarą...
arba komentuokite kaip svečias
0
bendrinimų
Naudojant slapukus Jūsų naršymas tinklapyje bus patogesnis. Paspausdami „Sutinku“ Jūs leisite naudoti tinklapio slapukus Jūsų naršyklėje.